Wisconsin 33 | Beaver Dam, WI  920.885.3586

Open Class Crops Vegetables and Fruits Judging Results

Crops, Vegetables, Fruits – 10 EARS-HUSKED – HYBRID CORN, ANY VAR 2014

1st – ROBERT HANSEN, Burnett, WI

2nd – STEVE PROPST, Beaver Dam, WI

3rd – MITCH PROPST, Beaver Dam, WI

4th – JEFF GASKA, Beaver Dam, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 10 EARS-HUSKED – SWEET CORN, ANY VARIETY2014

1st – CATHIE BOHL, Beaver Dam, WI

2nd – WALLACE STRAUSS, Watertown, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 10 EARS-HUSKED – POPCORN, ANY VARIETY2014

1st – RUSSELL TIETZ, Watertown, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 10 EARS-HUSKED – SHELLED CORN,2013 CROP

1st – FRED MINNIG, Beaver Dam, WI

2nd – KEN WENINGER, Rubicon, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 10 EARS-HUSKED – SHELLED CORN, 2013 CROP

1st – MITCH PROPST, Beaver Dam, WI

2nd – STEVE PROPST, Beaver Dam, WI

3rd – WILLIAM R HEMLING, Beaver Dam, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 10 EARS-HUSKED – HIGH MOISTURE CORN IN ZIPLOC

1st – KEN WENINGER, Rubicon, WI

2nd – CRAIG SCHMIDT, Juneau, WI

3rd – STEVE BATTERMAN, Mayville, WI

4th – BECKY SIELAFF, Oconomowoc, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 10 EARS-HUSKED – LONGEST EAR OF CORN

1st – JERRY GASKA, Columbus, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 10 EARS-HUSKED – MOST UNIQUE CORN STALK

1st – RONALD MALTERER, Iron Ridge, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 6 STALKS, 2014 CROP – ANY VARIETY OF DENT CORN

1st – MITCH PROPST, Beaver Dam, WI

2nd – STEVE PROPST, Beaver Dam, WI

3rd – CRAIG SCHMIDT, Juneau, WI

4th – JULIA WILLE, Horicon, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 6 STALKS, 2014 CROP – CORN FOR SILAGE

1st – STEVEN SCHMIDT, Juneau, WI

2nd – CRAIG SCHMIDT, Juneau, WI

3rd – MITCH PROPST, Beaver Dam, WI

4th – DAN NEHLS, Watertown, WI

Crops, Vegetables, Fruits – THRESHED SEED 2014 CROP-1/2 PE – OATS, ANY OTHER

1st – STEVE PROPST, Beaver Dam, WI

2nd – MITCH PROPST, Beaver Dam, WI

Crops, Vegetables, Fruits – THRESHED SEED 2014 CROP-1/2 PE – WINTER WHEAT

1st – STEVE PROPST, Beaver Dam, WI

2nd – JOHN FINK, Mayville, WI

3rd – TYLER ZUEHLKE, Beaver Dam, WI

4th – KEN WENINGER, Rubicon, WI

Crops, Vegetables, Fruits – THRESHED SEED 2014 CROP-1/2 PE – SOYBEANS(PREVIOUS YEARS CROP)

1st – STEVE PROPST, Beaver Dam, WI

2nd – MITCH PROPST, Beaver Dam, WI

3rd – AMY BOHL, Beaver Dam, WI

Crops, Vegetables, Fruits – GRAIN SHEAVES, 2014 CROP – OATS

1st – STEVE MARGELOFSHY, Juneau, WI

Crops, Vegetables, Fruits – GRAIN SHEAVES, 2014 CROP – WHEAT

1st – HEATHER MARGELOFSHY, Juneau, WI

2nd – STEVE BATTERMAN, Mayville, WI

3rd – JULIE ZUEHLKE, Beaver Dam, WI

4th – TYLER ZUEHLKE, Beaver Dam, WI

Crops, Vegetables, Fruits – SHEAVES 2014 CROP – SOYBEANS,MAT GRP 1.6 OR BELOW

1st – DENNIS STENSAAS, Burnett, WI

2nd – MITCH PROPST, Beaver Dam, WI

3rd – STEVE PROPST, Beaver Dam, WI

4th – STEVE MARGELOFSHY, Juneau, WI

Crops, Vegetables, Fruits – SHEAVES 2014 CROP – SOYBEANS MAT GRP 1.7 OR ABOVE

1st – CRAIG SCHMIDT, Juneau, WI

2nd – DENNIS STENSAAS, Burnett, WI

3rd – JEFF GASKA, Beaver Dam, WI

4th – KEN WENINGER, Rubicon, WI

Crops, Vegetables, Fruits – HAY SHEAVES, 2014 CROP – ALFALFA

1st – RON WISKERCHEN, Rubicon, WI

2nd – STEVE BATTERMAN, Mayville, WI

3rd – WALLACE STRAUSS, Watertown, WI

4th – LINDA LYNCH, Reeseville, WI

Crops, Vegetables, Fruits – HAY SHEAVES, 2014 CROP – CLOVER,MED&RED MAMMOTH

1st – BOB SCHWANDT, Juneau, WI

2nd – JOHN NEHLS, Juneau, WI

3rd – DENNIS PASZEK, Juneau, WI

4th – JASON NEHLS, Juneau, WI

Crops, Vegetables, Fruits – HAY SHEAVES, 2014 CROP – REED CANARY GRASS

1st – DENNIS PASZEK, Juneau, WI

2nd – BOB SCHWANDT, Juneau, WI

3rd – AMY BOHL, Beaver Dam, WI

4th – STEVE MARGELOFSHY, Juneau, WI

Crops, Vegetables, Fruits – HAY SHEAVES, 2014 CROP – ANY OTHER GRASS HAY

1st – DENNIS PASZEK, Juneau, WI

2nd – WALLACE STRAUSS, Watertown, WI

Crops, Vegetables, Fruits – BALED SLICES ENSILED FORAGES14 – BALED SLICES2-4″THICK,1ST CROP

1st – RON WISKERCHEN, Rubicon, WI

2nd – BOB SCHWANDT, Juneau, WI

3rd – LINDA LYNCH, Reeseville, WI

Crops, Vegetables, Fruits – BALED SLICES ENSILED FORAGES14 – BALED SLICES,2-4″THICK 2ND ALF

1st – RON WISKERCHEN, Rubicon, WI

2nd – LINDA LYNCH, Reeseville, WI

3rd – KEN WENINGER, Rubicon, WI

4th – STEVE BATTERMAN, Mayville, WI

Crops, Vegetables, Fruits – BALED SLICES ENSILED FORAGES14 – BALED SLICES,2-4″THICK 1ST ANY

1st – KEN WENINGER, Rubicon, WI

Crops, Vegetables, Fruits – BALED SLICES ENSILED FORAGES14 – BALED SLICES,2-4″THICK 2ND ANY

1st – TOM BUNKOSKE, Horicon, WI

2nd – KEN WENINGER, Rubicon, WI

3rd – TONY SCHULZ, Mayville, WI

4th – CHRIS CONLEY, Neosho, WI

Crops, Vegetables, Fruits – BALED SLICES ENSILED FORAGES14 – HAYLAGE,4QTS.,1STCROP,INZIPLOC

1st – RON WISKERCHEN, Rubicon, WI

2nd – JOHN NEHLS, Juneau, WI

3rd – TONY SCHULZ, Mayville, WI

4th – KEN WENINGER, Rubicon, WI

Crops, Vegetables, Fruits – BALED SLICES ENSILED FORAGES14 – HAYLAGE,4QTS.,2NDCROP IN ZIPLO

1st – DANIEL BOHN, Watertown, WI

2nd – STEVEN SCHMIDT, Juneau, WI

3rd – JOHN FINK, Mayville, WI

4th – RON WISKERCHEN, Rubicon, WI

Crops, Vegetables, Fruits – BALED SLICES ENSILED FORAGES14 – OATLAGE,4 QTS., IN ZIPLOC BAG

1st – STEVE BATTERMAN, Mayville, WI

Crops, Vegetables, Fruits – BALED SLICES ENSILED FORAGES14 – CORN SILAGE,4 QTS.,IN ZIPLOC

1st – TYLER ZUEHLKE, Beaver Dam, WI

2nd – DUANE BRUNN, Beaver Dam, WI

3rd – JOHN NEHLS, Juneau, WI

4th – BRANDON FINK, Mayville, WI

Crops, Vegetables, Fruits – BALED SLICES ENSILED FORAGES14 – ANY OTHER ENSILOED FORAGE,4QTS

1st – CHRIS CONLEY, Neosho, WI

2nd – RON WISKERCHEN, Rubicon, WI

3rd – KEN WENINGER, Rubicon, WI

4th – STEVEN SCHMIDT, Juneau, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 2014 CROP – BEANS,STRING,5 IN POD

1st – SHARLEEN SEARVOGEL, Beaver Dam, WI

2nd – MARK NEHRING, Beaver Dam, WI

3rd – JOHN GREBEL, Beaver Dam, WI

4th – KAREN SCHWANDT, Juneau, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 2014 CROP – BEETS,5 BLOOD TURNIP

1st – PAT KAHLOW, Fox Lake, WI

2nd – MARK NEHRING, Beaver Dam, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 2014 CROP – BROCCOLI,3

1st – ROBERT SEARVOGEL, Beaver Dam, WI

2nd – SHARLEEN SEARVOGEL, Beaver Dam, WI

3rd – EILEEN JAEGER, Watertown, WI

4th – MARK NEHRING, Beaver Dam, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 2014 CROP – CABBAGE,2 EARLY

1st – DOROTHY NEHRING, Beaver Dam, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 2014 CROP – CABBAGE, 2 LATE, MARKET TYPE

1st – NANCY MERTZ, Beaver Dam, WI

2nd – DOROTHY NEHRING, Beaver Dam, WI

3rd – JUDY STEGER, Juneau, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 2014 CROP – CABBAGE, 2 RED

1st – DOROTHY NEHRING, Beaver Dam, WI

2nd – JUDY STEGER, Juneau, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 2014 CROP – CARROTS, 5 CHANTENAY

1st – MARK NEHRING, Beaver Dam, WI

2nd – LARISSA SCHUMAN, Reeseville, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 2014 CROP – CARROTS, 5 LONG, ORANGE

1st – PAT KAHLOW, Fox Lake, WI

2nd – MARK NEHRING, Beaver Dam, WI

3rd – MARK JUSTMAN, Mayville, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 2014 CROP – CARROTS, 5 OXHEART

1st – MARK NEHRING, Beaver Dam, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 2014 CROP – CAULIFLOWER,3

1st – DENNIS PASZEK, Juneau, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 2014 CROP – CELERY,3

1st – MARK NEHRING, Beaver Dam, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 2014 CROP – CUCUMBER,3 SLICING

1st – MARK NEHRING, Beaver Dam, WI

2nd – RUSSELL TIETZ, Watertown, WI

3rd – JANET WESTPHAL, Reeseville, WI

4th – LADANA GREBEL, Beaver Dam, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 2014 CROP – CUCUMBER,3 DILL

1st – RHONDA BOYD, Watertown, WI

2nd – BRUCE BOYD, Watertown, WI

3rd – LADANA GREBEL, Beaver Dam, WI

4th – MARK NEHRING, Beaver Dam, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 2014 CROP – CUCUMBER,3 PICKLING

1st – BRUCE BOYD, Watertown, WI

2nd – MARK NEHRING, Beaver Dam, WI

3rd – ABALONIA STEINMETZ, Beaver Dam, WI

4th – LUANN BUNKOSKE, Horicon, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 2014 CROP – EGG PLANT, 2

1st – DOROTHY NEHRING, Beaver Dam, WI

2nd – MICHAEL ROONEY, Juneau, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 2014 CROP – GARLIC, 1 QUART

1st – SHARLEEN SEARVOGEL, Beaver Dam, WI

2nd – ROBERT SEARVOGEL, Beaver Dam, WI

3rd – JASON LUEDTKE, Beaver Dam, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 2014 CROP – KOHLRABI,3

1st – RUSSELL TIETZ, Watertown, WI

2nd – KAREN TIETZ, Watertown, WI

3rd – MARK NEHRING, Beaver Dam, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 2014 CROP – LEEKS 3

1st – DOROTHY NEHRING, Beaver Dam, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 2014 CROP – MELON,2 MUSKMELON

1st – MICHAEL ROONEY, Juneau, WI

2nd – AMY BOHL, Beaver Dam, WI

3rd – RUSSELL TIETZ, Watertown, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 2014 CROP – MELON, 2 WATERMELON

1st – AMY BOHL, Beaver Dam, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 2014 CROP – ONIONS,5 RED

1st – JASON LUEDTKE, Beaver Dam, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 2014 CROP – ONIONS,5 WHITE

1st – CHARLES WILLE, Horicon, WI

2nd – JULIE ZUEHLKE, Beaver Dam, WI

3rd – TYLER ZUEHLKE, Beaver Dam, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 2014 CROP – ONIONS,5 YELLOW

1st – CARRIE TWARDOKUS, Mayville, WI

2nd – JUDY STEGER, Juneau, WI

3rd – CATHIE BOHL, Beaver Dam, WI

4th – CHERYL CONDON, Horicon, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 2014 CROP – PARSLEY,1 POTTED, ANY

1st – DOROTHY NEHRING, Beaver Dam, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 2014 CROP – PEPPERS,3 GREEN,BELL

1st – GARY FRIESE, Waupun, WI

2nd – MICHAEL ROONEY, Juneau, WI

3rd – DARYL KLUG, Waterloo, WI

4th – MONICA ROSKOPF, Iron Ridge, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 2014 CROP – PEPPERS,3 MILD, NO BELLS

1st – DARYL KLUG, Waterloo, WI

2nd – PAT KAHLOW, Fox Lake, WI

3rd – CHRISSY KLUG, Waterloo, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 2014 CROP – PEPPERS,3 HOT,NAMED

1st – GERT HERMAN, Beaver Dam, WI

2nd – RHONDA SOLDNER, Reeseville, WI

3rd – THERESA SCHWANDT, Reeseville, WI

4th – PAT KAHLOW, Fox Lake, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 2014 CROP – PUMPKINS,2 PIE

1st – MICHAEL ZASTROW, Horicon, WI

2nd – RUSSELL TIETZ, Watertown, WI

3rd – MONICA ROSKOPF, Iron Ridge, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 2014 CROP – PUMPKINS,2 YELLOW FIELD

1st – MICHAEL ZASTROW, Horicon, WI

2nd – MONICA ROSKOPF, Iron Ridge, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 2014 CROP – RUTABAGAS,3

1st – DOROTHY NEHRING, Beaver Dam, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 2014 CROP – SQUASH,2 BUTTERCUP

1st – RUSSELL TIETZ, Watertown, WI

2nd – LEROY TIETZ, Watertown, WI

3rd – KAREN TIETZ, Watertown, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 2014 CROP – SQUASH,2 BUTTERNUT

1st – MICHAEL ZASTROW, Horicon, WI

2nd – JULIE ZUEHLKE, Beaver Dam, WI

3rd – RUSSELL TIETZ, Watertown, WI

4th – TYLER ZUEHLKE, Beaver Dam, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 2014 CROP – SQUASH,2 ZUCCHINI

1st – KAREN TIETZ, Watertown, WI

2nd – LADANA GREBEL, Beaver Dam, WI

3rd – MARK FRANZ, Horicon, WI

4th – SUSAN BENTZ, Beaver Dam, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 2014 CROP – SQUASH,2 TABLE OR ACORN

1st – KAREN TIETZ, Watertown, WI

2nd – MICHAEL ZASTROW, Horicon, WI

3rd – CHRISSY KLUG, Waterloo, WI

4th – LEROY TIETZ, Watertown, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 2014 CROP – SQUASH, 2 ANY OTHER,NAMED

1st – SUSAN BENTZ, Beaver Dam, WI

2nd – LADANA GREBEL, Beaver Dam, WI

3rd – LEROY TIETZ, Watertown, WI

4th – RUSSELL TIETZ, Watertown, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 2014 CROP – SUNFLOWERHEADS,2

1st – CATHIE BOHL, Beaver Dam, WI

2nd – AMY BOHL, Beaver Dam, WI

3rd – JULIE ZUEHLKE, Beaver Dam, WI

4th – JASON LUEDTKE, Beaver Dam, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 2014 CROP – SWISS CHARD,3 PLANTS

1st – BONNIE HELLENBRAND, Pardeeville, WI

2nd – MARK NEHRING, Beaver Dam, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 2014 CROP – TURNIPS, 5 GLOBE

1st – DOROTHY NEHRING, Beaver Dam, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 2014 CROP – TOMATOES,5 PRESERVING

1st – CHRISSY KLUG, Waterloo, WI

2nd – GARY FRIESE, Waupun, WI

3rd – DARYL KLUG, Waterloo, WI

4th – LADANA GREBEL, Beaver Dam, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 2014 CROP – TOMATOES,5 RED

1st – BRUCE BOYD, Watertown, WI

2nd – PAT KAHLOW, Fox Lake, WI

3rd – ABALONIA STEINMETZ, Beaver Dam, WI

4th – JOHN GREBEL, Beaver Dam, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 2014 CROP – TOMATOES,5 ANY VAR.,NAMED

1st – CHRISSY KLUG, Waterloo, WI

2nd – RHONDA BOYD, Watertown, WI

3rd – CAITLYN LYNCH, Reeseville, WI

4th – BRUCE BOYD, Watertown, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 2014 CROP – TOMATOES,5 YELLOW

1st – RHONDA BOYD, Watertown, WI

2nd – BRUCE BOYD, Watertown, WI

3rd – JASON LUEDTKE, Beaver Dam, WI

4th – RICHARD CIGELSKE, Beaver Dam, WI

Crops, Vegetables, Fruits – 2014 CROP – TOMATOES,5 GREEN

1st – JOHN GREBEL, Beaver Dam, WI

2nd – DENNIS PASZEK, Juneau, WI

3rd – MICHAEL ROONEY, Juneau, WI

4th – NANCY MERTZ, Beaver Dam, WI

Crops, Vegetables, Fruits – UNUSUAL VEGETABLE – CARROT, MOST UNIQUE

1st – AMY BOHL, Beaver Dam, WI

Crops, Vegetables, Fruits – UNUSUAL VEGETABLE – POTATO, MOST UNIQUE

1st – TYLER ZUEHLKE, Beaver Dam, WI

Crops, Vegetables, Fruits – UNUSUAL VEGETABLE – TOMATO, MOST UNIQUE

1st – STEVE REIN, Watertown, WI

Crops, Vegetables, Fruits – UNUSUAL VEGETABLE – PUMPKIN, MOST UNIQUE

1st – MICHAEL ZASTROW, Horicon, WI

Crops, Vegetables, Fruits – UNUSUAL VEGETABLE – HEAVIEST POTATO

1st – RHONDA BOYD, Watertown, WI

Crops, Vegetables, Fruits – UNUSUAL VEGETABLE – HEAVIEST TOMATO

1st – STEVE REIN, Watertown, WI

Crops, Vegetables, Fruits – UNUSUAL VEGETABLE – ANY OTHER

1st – ASHLEY VANDE ZANDE, Waupun, WI

Crops, Vegetables, Fruits – BEST SHOW – CUCUMBERS OF MARKETABLE SIZE

1st – JENNY EDMUNDS, Waupun, WI

Crops, Vegetables, Fruits – BEST SHOW – GOURDS,DISPLAYING ENOUGH SPECI

1st – CATHIE BOHL, Beaver Dam, WI

2nd – MONICA ROSKOPF, Iron Ridge, WI

3rd – CHRISSY KLUG, Waterloo, WI

Crops, Vegetables, Fruits – BEST SHOW – BEST SHOW OF VEGETABLES

1st – DEBORA WESTHUIS, Neosho, WI

2nd – JASON LUEDTKE, Beaver Dam, WI

3rd – CATHIE BOHL, Beaver Dam, WI

Crops, Vegetables, Fruits – POTATOES, One Peck – KENEBEC

1st – CATHIE BOHL, Beaver Dam, WI

2nd – BRUCE BOYD, Watertown, WI

Crops, Vegetables, Fruits – POTATOES, One Peck – NORLAND

1st – CATHIE BOHL, Beaver Dam, WI

2nd – BRUCE BOYD, Watertown, WI

Crops, Vegetables, Fruits – POTATOES, One Peck – RED PONTIAC

1st – CARRIE TWARDOKUS, Mayville, WI

3rd – MONICA ROSKOPF, Iron Ridge, WI

4th – JULIE ZUEHLKE, Beaver Dam, WI

Crops, Vegetables, Fruits – POTATOES, One Peck – ANY OTHER NAMED VAR. EARLY

1st – GLEN SCHULZ, Mayville, WI

2nd – CATHIE BOHL, Beaver Dam, WI

3rd – BRUCE BOYD, Watertown, WI

4th – GARY FRIESE, Waupun, WI

Crops, Vegetables, Fruits – POTATOES, One Peck – ANY OTHER NAMED VARIETY LATE

1st – CATHIE BOHL, Beaver Dam, WI

2nd – CARRIE TWARDOKUS, Mayville, WI

Crops, Vegetables, Fruits – FRUITS-5 SPECIMENS TO A PLATE – COURTLAND

1st – PAT KAHLOW, Fox Lake, WI

2nd – JOHN GREBEL, Beaver Dam, WI

Crops, Vegetables, Fruits – FRUITS-5 SPECIMENS TO A PLATE – GREENINGS

1st – JOHN GREBEL, Beaver Dam, WI

2nd – CATHIE BOHL, Beaver Dam, WI

Crops, Vegetables, Fruits – FRUITS-5 SPECIMENS TO A PLATE – MCINTOSH

1st – JOHN GREBEL, Beaver Dam, WI

2nd – PAT KAHLOW, Fox Lake, WI

Crops, Vegetables, Fruits – FRUITS-5 SPECIMENS TO A PLATE – RED DELICIOUS

1st – JOHN GREBEL, Beaver Dam, WI

2nd – BECKY SIELAFF, Oconomowoc, WI

Crops, Vegetables, Fruits – FRUITS-5 SPECIMENS TO A PLATE – ANY OTHER NAMED VAR. OF APPLES

1st – JOHN GREBEL, Beaver Dam, WI

2nd – GWENN SOLDNER, Reeseville, WI

3rd – ROBERT SEARVOGEL, Beaver Dam, WI

Crops, Vegetables, Fruits – FRUITS-5 SPECIMENS TO A PLATE – DISPLAY OF APPLES,3 EACH,5 VAR

1st – JOHN GREBEL, Beaver Dam, WI

Categories: County FairTags: , , ,

About Fair Assoc

The Dodge County Fair Association is a State of Wisconsin Corporation formed for the purpose of operating a fairgrounds, which is presently located four (4) miles east of the city of Beaver Dam on State Highway 33 on 40 acres of land, which the Corporation owns. The Association is an IRC (Internal Revenue Code) Sec. 501(c)(3) organization. Your tax deductible contributions are appreciated to maintain buildings and grounds.

Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *